Zakładam, że wiesz, że każdy z nas jest inny i widzi świat tak, jak chce go widzieć. Jedni widzą problemy i otrzymują je każdego dnia. Inni uważają, że świat jest piękny i to otrzymują każdego dnia. Moim celem jest pobudzić Siebie (być może Ciebie też) do myślenia i wprowadzenia zmian w życiu. Wykreowanie nowych nawyków, które będą mnie wspierać w mojej drodze rozwoju osobistego. 

Na blogu piszę moje przemyślenia i moje opinie. To nie są FAKTY, to są tylko moje opinie, gdyż doszedłem do wniosku, że w ten sposób najbardziej będę mógł zmobilizować SIEBIE SAMEGO do właściwego i kreatywnego myślenia, do rzetelnego spojrzenia na zagadnienie i zwiększonej uwagi. Jeśli TY na tym skorzystasz to plus dla Ciebie.

Gdy będziesz czytał moje artykuły, zwróć uwagę na to, że sam jeszcze jestem UCZNIEM, cały czas uczę się i poznaję nową wiedzę. Ciągle odkrywam coś nowego. Wiem także, że nie wiem, czego jeszcze nie wiem. Jednocześnie wspieram i inspiruję swoją drużynę marzeń. Dlatego przed zastosowaniem czegokolwiek z mojej treści sprawdź, czy to, co zamieszczam na blogu, jest dobre dla Ciebie? Nie wierz w ani jedno moje słowo. MYŚL, SPRAWDZAJ, DOŚWIADCZAJ, a przekonasz się, jak jest naprawdę. Czerp wiedzę ze źródła. Dla mnie jednym ze źródeł dobrej wiedzy jest wiedza Kevina T.

Jeśli masz ochotę ją poznać, skontaktuj się ze mną.

DZIĘKUJĘ Ci za to, że czytasz moje artykuły. Pamiętaj jednak o tym, że każdy odpowiada za swoje czyny. Ja ponoszę odpowiedzialność za swoje czyny, a Ty za swoje. Także jeśli czytasz, to czytaj, ale sam wyciągaj dla siebie wnioski i ucz się, bądź wnikliwy, zdobywaj wiedzę, miej marzenia i je spełniaj.

Jeśli masz ochotę ze mną prozmawiać konstruktywnie to jestem gotowy porozmawiać z Tobą 🙂 Namiary do mnie masz tutaj